TEKNOLOJİ

WhatsApp Web Yeni Özellik geldi

WhatsApp Web Uzun bir süredir beklenen bir özelliği nihayet bugün sundu İşte o beklenen özellikteki detaylar. WhatsApp nihayet web sürümü için beklenen özelliği sunduğunu duyurdu.

Daha önce WhatsApp web uygulamasını kullanabilmeniz için telefonunuzun internete bağlı olması ve WhatsApp uygulamasının açık olması gerekiyordu. Popüler uygulama Beta sürümü ile bu zorunluluğu ortadan kaldırmıştı.

Dün yayınlanan güncelleme ile birlikte artık WhatsApp Web için getirilen bu özellik geniş bir sürümle herkesin kullanımına sunuldu. Artık telefonunuz internete bağlı olmasa dahi WhatsApp Web kullanabileceksiniz.

WhatsApp Web beklenen özelliği aldı!

Çoklu cihaz desteği kullanıcılar tarafından da uzun süredir isteniyor. WhatsApp bu isteğin üzerine bir süredir çalışıyordu. Beklenen özellik nihayet yeni bir güncelleme ile herkese sunuldu. WhatsApp 2.2142.12 sürümü ile birlikte artık telefona bağlı kalmadan web uygulamasını kullanabileceksiniz.

WhatsApp uygulamasını bilgisayarında kullanmak isteyenler dilerlerse web uygulamasını indirebilir ya da tarayıcıdan WhatsApp’a ulaşabilirler. WhatsApp ayrıca web sürümüne özel farklı özellikler daha sundu. Bunlar arasında foto editörü ve çıkartma önerme yer alıyor. WhatsApp ayrıca Web yazışmaları için de artık uçtan uca şifreleme özelliği sunduğunu duyurdu.

Uçtan uca şifreleme sayesinde kullanıcıların konuşmaları güvence altında olacak. Malum WhatsApp gizlilik konusunda çok iyi bir yıl geçirmedi. Şirket yeni gizlilik sözleşmesi sebebiyle birçok kullanıcısını kaybetti. Şirket şimdi kullanıcılarına sunduğu bu yeni güvenlik özellikleriyle itibarını geri kazanmaya çalışıyor gibi görünüyor.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.