SİNEMA & TV

Yalı çapkını takipçilerini ikiye böldü.

Cuma akşamlarına damga vuran Yalı Çapkını dizisinde Zerrin karakteriyle dahil olan ünlü oyuncu Toprak Sağlam, dün yayınlanan yeni bölümde TT oldu. Canlandırdığı Zerrin karakteriyle geceye damga vuran Toprak Sağlam, dizinin takipçilerini ikiye böldü.

Toprak Saglam1

Toprak Sağlam

Güzelliği kadar oyunculuğu ile konuşulan, diziye farklı bir soluk getiren Toprak Sağlam’a sosyal medyadan “Çok asilsiniz”, “Sakın dizide kısa kalmayın yoksa tadı kaçar”, “ Çok güzel rol yapıyorsunuz” gibi beğeni yorumları yağarken,  bir grup izleyici de kızı Pelin karakterine duyduğu öfkeyi “Kızını da al ve git hepimizin iyiliği için” gibi yorumlarda bulundu. Kısa sürede oyunculuğu ve canlandırdığı karakterle ses getiren Toprak Sağlam, yorumları keyifle okuduğunu dile getirdi. İlk Göz Ağrısı dizisiyle oyunculuk hayatına başlayan güzel oyuncu, daha önce Kuzey Rüzgarı, Böyle Bitmesin, Bodrum Masalı gibi ekranın ilgiyle izlenen yapımlarında da rol almıştı.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.