MODA

Yeni İnci’den Sevgililer Günü’ne özel ürün

İç giyimin öncü markalarından Yeni İnci, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya başlattı. Kendini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkes Yeni İnci’nin sunduğu 3 al 2 öde fırsatından yararlanabilecek. 

Her tarza ve her yaşa hitap eden Yeni İnci, bu Sevgililer Günü’nü de unutmuyor ve kendisini ya da sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere özel bir kampanya sunuyor. 

Kaliteli üretim, yenilikçi çizgisi ve konfor sunan tasarımlarıyla dikkat çeken Yeni İnci, klasik Sevgililer Günü hediyelerinin dışına çıkarak herkesin ihtiyacı olan iç giyim ve ev giyim özelinde hediye seçenekleriyle dolu… 

Sütyenden pijamaya, sabahlıktan spor taytlara kadar üç binden fazla ürün çeşidiyle herkesi düşünen Yeni İnci, tüm ürünlerde geçerli olan 3 al 2 öde fırsatıyla Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılıyor. 

7-20 Şubat tarihleri arasında devam edecek kampanyadan yararlanmak için Yeni İnci mağazalarını ve web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın… 

*Kampanya pijama kategorisinde geçerli değildir.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.