GÜNDEM

Yerel Basın Beylikdüzü Yeni Emniyet Serkan GÖMCE yi Ziyaret Etti.

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer AKTAŞ, İstanbul’ daki İlçe ve Şube Müdürlükleri’ne atamalar yaptı. Buna göre Emniyet Müdürü AKTAŞ Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü olarak atadığı Ercan ÖZMEN in yerine Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürü olarak Serkan GÖMCE yi görevlendirdi.

Beylikdüzü Emniyet Müdürü Serkan Gömce’ye Yerel Basın Birliği Tarafından Hoş Geldiniz Ziyareti yapıldı.

Daha Önce İstanbul Çocuk Şube Müdürü görevini yürüten Serkan GÖMCE 30 yıllık meslek hayatında çeşitli görevler alarak başarılara imza atmıştır. Çok kısa süre içinde Beylikdüzü İlçesi’nin sorunlarını kısa sürede tespit ederek çözüm odaklı bir ilçe Emniyet müdürü olduğunu şimdiden kanıtladı. Yerel Gazetecilerin ilçenin sorunlarını yakından takip ettiklerini söyleyen Gömce yerel basınla sık sık ziyaretlerde bulanmalarını sorunları birlikte çözmek için el birliği içinde çalşama yapacaklarını dile getirdi.

Yerel Basın Birliği Başkanı Nezir Karayün ve bölgede görev yapan gazeteciler, Gömce’ye  hoş geldin ziyaretinde bulunuldu. Beylikdüzü ilçesindeki sıkıntılarında gündeme getirildiği ziyarette, Gömce,  Beylikdüzü ilçesinde görev yapan,  Yerel Basın mensuplarının sorularına içtenlikle cevap vererek, Beylikdüzü ilçesi ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.