BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü Belediyesi Şubat Ayı Meclisi Toplanıyor

Belediye Meclisimizin 2022 yılı Şubat ayı Meclis toplantısı; 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 21. maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliği’nin 8. maddesi gereğince hazırlanan aşağıdaki birim müdürlüklerinden gelen gündem maddelerini görüşmek üzere; 07.02.2022 Pazartesi günü saat 10.00’da Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Trakya Salonunda yapılacaktır.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GÜNDEM MADDELERİ ŞU ŞEKİLDE

Beylikdüzü Belediyesi Meclis Açılışı ve Yoklama Yapıldıktan Sonra

1 İşletme ve İştirakler Müdürlüğü Yakuplu, 740 ada, 1 parsel (8081,00 m²) sayılı taşınmazın Tescil Bildirim Beyannamesinde belirtildiği üzere, A ile işaretli 36.76 m²’lik kısmına trafo yapılması için TEDAŞ Genel Müdürlüğü’ne 25 yıllık irtifak hakkı tesisi.

murat çalik
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık

2 İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Kadro Derece Değişikliği

3 İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü TÜM BEL SEN ile Kamu Çalışanlarımızın Toplu Sözleşme süreci ile ilgili Başkanlığımızı temsil edecek yetkililerin belirlenmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesi

4 Kültür İşleri Müdürlüğü Sosyal Etkinlik Merkezi Kurucu Temsilciliğine Sema İşler’in görevlendirilmesi

Kültür İşleri Müdürlüğü Batı İstanbul Eğitim Kültür Sanat Vakfı ile Protokol yapılması için Belediye Başkanına yetki verilmesi

6 Fen İşleri Müdürlüğü 2022 yılı Geçiş Hakkı Ücret Tarifesinin Güncellenmesi

TARİH: 7 Şubat Pazartesi

SAAT: 10.00

YER: Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, Trakya Salonu

ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Çandarlı Sokak, Atatürk Blv. No:28, Beylikdüzü

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.