BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü Belediyesi Temizlik’te Sınıfta kaldı

Abone Ol  

Beylikdüzü Belediyesi Temizlik hizmetleri Beylikdüzü’nü temizlemekte zorlanıyor. Neden zorlanıyor diye soracak olursak elli kişinin yapacağı işi yirmi kişi ile yaparsa temizlik yapılmaz.

Beylikdüzü’nün bir çok mahallede çalışan Temizlik hizmetleri işini çok önemsemediği için bölge pislik içinde kokularından geçilmiyor. Yakuplu ,Marmara ,Kavaklı mahallelerini gezdiğimizde çöpler toplanmıyor, çöpler yerlerde kovalar dolup taşmış etrafı pislik içinde insanlar kokulardan bıkmış. Bir çok sitenin çöp konteynerleri ful dolmuş temizlik hizmetleri ekipleri 4 gün de bir bunları alıyor diyorlar.

Temizlik imandan gelir dediğimizde şu soruyu soruyoruz kendimize bu nasıl iman Temizlik için ekip sayısını daha fazla artırması gereken Beylikdüzü Belediyesi Masrafları azaltmak için ekip sayısını azaltarak Beylikdüzü’nde yaşan vatandaşları hizmet etmiş mi oluyor. Sayın Murat çalık Bu konuda başarısız olduğunu düşünen binlerce kişi olduğunu biliyor mu acaba ?

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu