BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü’nün Huzuru İçin Toplandılar

Polis ve vatandaş ilişkilerini geliştirmek, vatandaşların sorunlarına yerinde çözümler bulabilmek için Beylikdüzü İlçe Kaymakamı huzur toplantısını gerçekleştirdi. Huzur Toplantısına Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve Beylikdüzü Emniyet Müdürü Serkan Gömce katıldı.Huzur İçin Toplandılar

Beylikdüzü Polis ve vatandaş ilişkilerini geliştirmek, vatandaşların sorunlarına yerinde çözümler bulabilmek için Beylikdüzü İlçe Kaymakamı huzur toplantısını gerçekleştirdi. Huzur Toplantısına Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve Beylikdüzü Emniyet Müdürü Serkan Gömce katıldı.

Beylikdüzü’nde polisle halk arasındaki ilişkiyi geliştirmek ve vatandaşları bilgilendirmek amacıyla,  Kaymakam Mustafa Altınpınar önderliğinde yapılan huzur toplantısına, Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, İlçe Emniyet Müdürü Serkan Gömce, mahalle muhtarları ve basın mensupları katıldı.  Toplantının esas konusunu Beylikdüzü’ndeki Asayiş sorunları oluşturdu.

En Büyük Sorun Gürpınar Sahili

Toplantıda ilçe genelinde yaşanılan sorunlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Altınpınar belirlenen sorunların çözümünde polisle halkın ve belirli kurumların iş birliği içerisinde çalışması gerektiğinin önemini vurguladı.

Mahalle muhtarları, genelde park sorunları trafik kazaları, hırsızlık gasp dilencilik, hava fişekler, müzik sesleri, silahlı çatışmalar, mahallede olan kavgalar,  geç saatlerde uygunsuz görüntü ve konuşmaların çevredekileri rahatsız ettiğini söyledi.

 Beylikdüzü’nün ortak sorunlarını dile getiren muhtarlar, özellikle Gürpınar sahilinin daha büyük sorunlar teşkil ettiğini ifade ettiler. Gece geç saatlerde alkol alınması, çatışmalara sebebiyet vererek çevre sakinlerini huzursuz ettiğini belirterek çözüm istediler.

Cezai İşlemleri Artıracağız

Muhtarların ilettikleri sorunlarla ilgili Altınpınar, Belediye ve emniyet teşkilatı ortaklığıyla yapılacak olan projelerin çalışmalarının başlatılacağını söyledi.  Dile getirilen tır parkı sorununa yapılan cezai işlemlerin artırılacağını belirterek, park ve yollarda asayişin daha sıkı denetleneceğini vurguladı.

Beylikdüzü Balık halinden balık alan kamyonların kasalarından akan suların yollarda çevre kirliliğine sebep olarak, kötü kokuya ve yolların kayganlaşmasına sebebiyet vermesinden dolayı cezai işlemlerin uygulanacağını söyledi.

Vatandaşlarımızın duyarlılığı sayesinde huzur ve asayiş sağlanıyor

Altınpınar güvenlik ve huzur kavramı günümüzde değişti. Bizim hedefimiz huzuru en çok bozan sorundan tutun, bazen huzuru bozmayacağını düşündüğümüz en küçük soruna kadar ilgilenmek ve takip etmektir. Biz halkımızı sadece can ve mal kaybı açısından değil psikolojik olarak da rahatsız eden her unsuru ortadan kaldırmak için gayret içerisindeyiz. Buradaki en önemli unsur halktır, şeklinde konuştu. Kaymakam Altınpınar konuşmasının devamında ise vatandaş ile devlet arasında önemli bir bağ olan muhtarların her konuda kendilerine ulaşabileceklerini belirtti.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.