MAGAZİN

Burcu Özberk, 32’nci yaşını Oyun Setinde Kutladı

Oynadığı dizilerle hayranlarına kendini sevdiren oyuncu Burcu Özberk, 32’nci yaşını, pasta üflediği bir videoyla kutladı. Aşk Mantık İntikam dizisinin başrol oyuncusu Burcu Özberk, hayat bizi bir yaş daha geride bıraktı.

Burcu özberk
Burcu Özberk

Burcu Özberk ,32’nci yaşına dizinin setinde giren oyuncu için pastalar kesildi. Çekildiği doğum günü fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaşan Burcu Özberk, çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

burcu ozberk 1982
Burcu Özberk Doğum Günü Pastası

“BİR YAŞ DAHA ALDIM”

Üç pasta kesen Burcu Özberk, “Bir yaş daha aldım” notuyla yayınladığı fotoğrafların yanında, pasta üflerken de bir video yayınladı.

Doğum günü için seçtiği siyah büstiyerle dikkat çeken Burcu Özberk’in pasta üflerken ki görüntüleri çok konuşuldu. Kutlama mesajları yağan oyuncunun dekolteli seçimi, hayranlarının yorumlarını artırdı.

burcu ozberk 6517
Burcu Özberk Doğum Günü Kutlaması

“HİÇ GİYMESEYDİN”

Burcu Özberk’in hayranlarından kimisi ‘melek’ yorumu yaparken, kimi de ‘Hiç giymeseydin’ diyerek tepki gösterdi.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.