BEYLİKDÜZÜ

Çalık: Oy Aldığı Mahallelere Hizmet Veriyor

Abone Ol  

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı İmamoğlu’ndan Belediye başkanlığını devir aldı. 5 Yıllık Ekrem İmamoğlu Belediye Başkanlığı döneminde ‘de hizmet alamayan Mahalleler Çalık döneminde de alamıyor. Şehir plancısı olan Çalık nasıl bir şehir planlıyor kaldırımsız bir şehir düşünüyor gibi.

IMG 1781
Hürriyet Bulvarı Ve kaldırımısız Bulvar Gördünüz mü Hiç

Beylikdüzü’ne değer katacak projelerim var diyen çalık şimdiye kadar kaç projeyi hayata geçirdi. “Beylikdüzü için şimdi yükselişe geçme zamanı demişti” Mehmet Murat  Çalık 5 yılda kazanılan ivmeyi daha da yukarıya taşıyacağını vurgulamıştı ama hizmet anlamında sıfırda kaldı .

Hizmet işi olan Belediye Başkanlığı maalesef bunu siyasete alet eden kurumlar ,kişiler var işte Beylikdüzü ilçesinde bunu yaşıyorlar. Sosyal ve Ekonomik ,kültürel anlamada çok farklı mozaik bir ilçe Beylikdüzü bu nedenle özelikle kendi siyasi partisine yakın olan Mahalleler var işte bu yerlere hizmet anlamında Mehmet Murat Çalık hizmet anlamında ayrımcılık yapılıyor.

IMG 2726
Hürriyet Bulvarı Kaldırımı olmayan Bulvar ( Sağ Taraf Ekrem İmamoğlu’nun Evi)

Beylikdüzü on mahalleden oluşuyor özellikle e-5 aksına yakın olan mahallelerin çok fazla hizmete ihtiyacı yok iken ,denize yakın bölgelerdeki Mahalleler daha az gelişen ve hizmet anlamında çok hizmetin gittiği yerler .

5 Yıl Belediye Başkanlığı yapmış olan Ekrem İmamoğlu’nun evinin önünde kaldırım yok desem insanın inanası gelmiyor değil mi ? ama maalesef evinin önünde yürümek için kaldırımı olamayan bir İmamoğlu var veliahttı olan Murat Çalık ise buraya kaldırım yapmak yerine farklı bölgelere hizmet etmekle meşgul.

Kontrol etmek isteyenlere ise açık adresi yazmak isterim Marmara Mahallesinde bulunan çok büyük bir bulvar olan Hürriyet bulvarının Asmalı Hayat sitesinin önüne gelip bakabilirsiniz kaldırım görebilcekimsiniz.

beylikduzu kaldirimsiz yollar
Kaldırımı Olmayan Yollar

Temizlik hizmeti daha önce hep şunu derlerdi CHP demek çöplük demek işte bu lafın yaşandığı ilçelerin içine Maalesef Beylikdüzü ilçeside giriyor çevre temizliği konusundan insan sağlığını tehdit edecek derecede çöpler toplanmıyor çöp arabalarının arkasından dökülen çöplerin suları etrafı iğren bir koku salarak sineklerin İlçeyi kış yaklaştığı aylardan daha ter etmiyor.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu