GÜNDEM

İstanbul Gazeteciler Derneği 10 Kasım Mesajı

Abone Ol  

İstanbul Gazeteciler Derneği (İGD) Başkanı Mehmet Mert, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

İstanbul Gazeteciler Derneği (İGD) Başkanı Mehmet Mert, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

‘Büyük Atamızın kurduğu Cumhuriyet bizlerin yolunu sonsuza kadar aydınlatacak ve milletimizin en büyük serveti olacaktır’ diyen Mehmet Mert, mesajında şunları vurguladı.

“Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 83.Yılında saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz. Bize açtığı yol, ışığımız olmayı sürdürüyor. Türkiye basın dünyası olarak Atatürk’ün bıraktığı “Cumhuriyet”e her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyor ve sahip çıkıyoruz.

Bugün üzerinde yaşadığımız bu topraklar için, gelecek kuşaklarımız daha rahat, huzurlu ve özgür yaşayabilsin diye, canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyoruz.

Büyük Türkiye Cumhuriyeti’ni sonraki nesillere emanet olarak muhafaza ve müdafaa etmek her Türk vatandaşının, en öncelikli görevidir.

Büyük Atam, ruhun şad olsun.”

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu