GÜNDEM

Mustafa Günaydın Beylikdüzü’nde Daha Yapılacak Çok İşimiz Var

Abone Ol  

Beylikdüzü Ak Parti İlçe Başkanı  Mustafa Günaydın; “Beylikdüzü’nde insanların kalbine dokunmak için çalışıyoruz. Daha yolun başındayız ama çok iyi çalışıyoruz Beylikdüzü İlçemizi Yeniden Ak parti ile kavuşturacağız dedi.”

beylikduzunde insanlarin kalbine dokunmak icin calisiyoruz h47353 49d86
Mustafa Günaydın Beylikdüzü Ak Pari İlçe Başkanı

Mustafa Günaydın Beylikdüzü’nde Göreve geldiği günden itibaren sürekli sahada olup vatandaşın yanında olan, onların dertlerini sıkıntılarını ve isteklerini dinleyen Ak Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Günaydın, yaptığı çalışmaları anlattı.

MUSTAFA
AkParti İlçe Başkanı, Mustafa Günaydın Beylikdüzü Esnaf Ziyaretinde

Daha yolun başındayız ama çok iyi gidiyoruz.

Günaydın; “Görev aldığımız günden beri çok ciddi çalışmalar yapıyoruz. Beylikdüzü’nde ki yaklaşık 250 üyemizi doğum günlerinde arıyoruz. 4 bine yakın çalışan kadınlara çiçek gönderdik ve çok güzel geri dönüşler aldık. 2100 Covid-19 hastasını arayıp geçmiş olsun dedik ve iyileşen 105 hastanın evine ziyarete giderek çay, kolonya ve havlu götürdük. Beylikdüzü’nde cenaze, düğün gibi organizasyonları kaçırmıyoruz.

OSMAN
Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Günaydın Dernek Ziyaretinde

Davet edilip de gitmediğim bir yer yok. İlçemizde ilk defa ebelerin günü kutlandı. Ebeler gününde 90 ebeye fular hediye ettik. Başhekim gününü kutladık. 36 diş hekimine tablo hediye ettik. Teşkilat mensuplarına çok değer verdik. Bayramda kamuda çalışan 4400 memura çiçek ve çikolata gönderdik. Tüm müdürleri ziyaret ederek masa isimliği hediye ettik. Beylikdüzü’nde insanların kalbine dokunmak için çalışıyoruz.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu