MAGAZİN

Serenay Sarıkaya Adana’dan ev bakıyor!

Serenay Sarıkaya, başrolünü Burak Deniz’le paylaştığı ‘Şahmeran’ dizisi için Adana’ya gitmişti. Ocak ayına kadar burada kalacak oyuncunun çiftlik evlerine hayran kaldığı öğrenildi. Sarıkaya, şimdilerde rahatça kalabileceği bir çiftlik evi arıyor.

Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ile başrolü paylaştığı ‘Şahmeran’ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunuyor. Ünlü oyuncu sık sık Adana’dan paylaşım yapıyor.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre; ocak ayına kadar Adana’da kalacak olan Serenay Sarıkaya, otelde konaklamak yerine ev arayışına girmiş. Adana’nın çiftlik evlerine hayran kalan güzel oyuncu, şimdilerde rahatça kalabileceği bir çiftlik evi arıyormuş.

serenay sarikaya kimdir kac yasinda aslen 13627724 8520 amp
Serenay Sarıkaya Adana’dan ev bakıyor! 3

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan ve dijital platformda yayınlanacak olan bir projeyi kabul eden Sarıkaya, son olarak sosyal medya hesabından saçları yapılırken aynadan çektiği pozlarını paylaştı.

“DAHA DAHA NASILSINIZ?”

Siyah beyaz filtreyle yayınladığı karelerine Enis Arıkan’ı da etiketleyen oyuncu, gönderisine “Enis Arıkan’ı isteği üzerine paylaşıyorum… Ee daha daha nasılsınız? (Bunu eninde sonunda yazacağımı biliyordunuz)” notunu düştü.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.