TEKNOLOJİ

WhatsApp beklenen yeni özelliğini duyurdu!

WhatsApp işletmeler için yeni özelliğini duyurdu. Yeni özellik sayesinde uygulamadan çıkmadan yakınlardaki işletmeler aranabilecek.

WhatsApp son zamanlarda uygulamasına sunduğu güncellemelerde hız kesmiyor. Türkiye’nin en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp işletmeler için yeni bir özellik sunacak.

Yeni güncelleme ile uygulamadan çıkmadan WhatsApp’ta yeni işletme hesaplarını hızla bulmanın yeni bir yolu sunulacak.

117087367 WhatsApp
WhatsApp Yeni Özellik Geldi

Bu özellik şu anda geniş bir kapsamda kullanıma sunulmadı ancak Brezilya’daki bazı bölgeler özelliği şu anda kullanabiliyor ve özellik gelecekte daha fazla kişiye sunulacak.

Bugün nihayet WhatsApp yakındaki işletmeleri yeni bir arayüz kullanarak filtreleyerek kolayca aramanızı sağlayacak bir özellik duyurdu. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, WhatsApp içinde bir şey arattığınızda, “Yakındaki İşletmeler” adlı yeni bir bölüm olacak: kategoriyi seçtiğinizde, işletme hesaplarının sonuçları seçiminize göre filtrelenecek. Özelliğin en kullanışlı yönü uygulamadan çıkmadan yakınlardaki işletmeleri arayabilmek olacak.

Ekran görüntüsü Android için WhatsApp beta’dan alınmış olsa bile aynı özellik iOS için WhatsApp beta’da da yayınlanacak ancak çıkış tarihi hakkında bir bilgi yok.

Bu özellik henüz geniş bir sürümde mevcut değil, ancak İşletme Rehberini zaten kullanabilen kişiler için gelecekteki bir güncellemede sunulacak. Ne yazık ki şu anda özelliğin global anlamda ne zaman uygulamaya konacağı bilinmiyor, ancak beta sürümlerinin problemsiz geçmesi durumunda geniş bir kapsamda uygulamaya sunulacaktır.

Haber Editörü

Beynet Haber Editörü olarak güncel haberleri tüm okuyucularımız aktarmaktan mutluluk duyuyoruz Beylikdüzü ilçesindeki tüm siyasi, sanat, etkinlik, Yaşam haberlerini beynet.com haber sitemizde zevkle okuyup takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Lütfen sitemizde reklamlara izin verin

Değerli okurumuz, Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda beynet.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.